Gizem Adıgüzel Hukuk, Danışmanlık ve Arabuluculuk olarak yerli ve yabancı müvekkillerimize hukukun her alanında uzman avukat ve akademisyenler ile hizmet vermekteyiz. Müvekkillerimize araştırmalarımız, küresel uygulamalar ve tecrübelerimize dayanarak titizlikle, bilgi ve çözüm odaklı hukuki hizmet sunmaktayız.

Alternatif uyuşmazlık çözüm yollara ilişkin hukuki destek de büromuz tarafından sağlanmaktadır. Hukuk ve Danışmanlık Bürosunun kurucusu Av. Gizem Adıgüzel Özmen aynı zamanda arabulucu olup uyuşmazlıklarınızın dostane yollarla çözümü konusunda taraflara yardımcı olmaktadır.

Büromuz başta Spor Hukuku olmak üzere İş Hukuku, Ticaret Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Vergi Hukuku ve İcra Hukuku alanlarında avukatlık hizmetlerine ve akademik çalışmalarına devam etmektedir.

Eylül 2017 tarihinden itibaren çalışma arkadaşlarımız ile iş ahlakı ve etik değerlerimiz çerçevesinde bünyemizde yetişen avukatların zaman içerisinde büromuzda aktif ve doğrudan sorumluluk sahibi olmasını sağlayan sürdürülebilir yapımız ile müvekkillerimize doğrudan avukatlarımız ile görüşebilecekleri ve davaları hakkında doğrudan bilgi sahibi olabilecekleri bir sistem geliştirdik. Bu çerçevede bilgi birikimimiz ve deneyimli kadromuz ile müvekkillerimize aktif hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Avukatlık ve danışmanlık hizmeti almak için bizimle irtibat kurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.